KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 17133108
nr 1713 3108
Akvarell
Japan, Fågel, stämpelsignerad. Akvarell, bildmått: 28x31 cm, yttermått inklusive ram: 43x45 cm
Kondition: vikskada
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 14 juli 2025
kl 20:08:29
1/7 13:40:07
100 kr
11/7 13:09:52